ONLINE HRY

Jen těžko bychom v dnešní době hledali domácnost, ve které není alespoň jeden počítač, většinou to funguje tak, že jich lidé mají doma několik, ať už klasických stolních počítačů nebo notebooků a tabletů. Z hlediska rychlého vyhledání důležitých informací, placení účtů přes internetové bankovnictví, ale i kvůli rychlé komunikaci s přáteli přes sociální sítě.
virtuální realita

To snadno vede k tomu, že si spousta lidí vybere jako odreagování klid domova, spojený s hraním některé z online her, pokud k tomu člověk přistupuje „zdravým způsobem“, a netráví u toho tolik času, aby mu už žádný nezbyl ani na přátele nebo rodinu, pak na tom nic špatného není.

Na výběr z online her zdarma je toho spousta – od jednoduchých, jako je puzzle, piškvorky, mahjong, šachy apod., až po složitější, jako jsou logické. Vybrat si můžete také dlouhodobější hry, jako je oblíbená farma, kdy každý den pěstujete suroviny, prodáváte, nakupujete, rozšiřujete si svoje stádo apod.
online šachy

Muži (i starší) preferují tzv. „střílečky“, a když mají doma syna, většinou hrají společně.

Na žádné z těchto her nic špatného není, a jsou ve většině případů zdarma, problém nastává, kdy se nemůžete dočkat, až půjdete z práce domů, doma se ani nenajíte, a usedáte ke svému počítači, abyste se už konečně dostali do dalšího levelu (úrovně), a také pozor na některé online hry sice zdarma, ale po dosažení určité úrovně najednou zjistíte, že se za další musí platit.
děti a online hry

U dětí je tohle riziko „závislosti“ na online hrách, zvlášť pokud jsou rodiče hodně pracovně vytížení, proto by děti do určitého věku měly mít vymezený jen určitý čas, který budou u počítače trávit, což i když nejste doma, se dá na každém počítači nastavit.

V poslední době také přibylo hodně hazardních online her, tzv. online kasino, tuhle hru by v žádném případě neměli hrát lidé se sklonem k hazardním hrám i v reálném životě.

Každopádně všechny online hry by pro každého z nás měly být způsobem odreagování (chvilkového), zábavy, kvůli které se ale zcela neponoříme do virtuálního světa, a přestaneme vnímat svět reálný.

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.