Seznamte se online!

Někdo řekne, svět se definitivně zbláznil, někdo tuto variantu vítá. V každém případě všichni víme, že naše děti od seznamování na internetových seznamkách budeme držet dál ještě několik let.
posezení u okna
Revoluci v seznamkách na internetu by mohl způsobit Facebook, který se chystá spustit zcela novou seznamovací službu. Samozřejmě o tom informoval zakladatel a ředitel podniku Mark Zuckerberg na vývojářské konferenci.
Mark uvedl, že je na facebooku více než 200 milionů uživatelů, kteří jsou ve svém profilu evidováni jako nezadaní. Rozhodně tedy není cílem vytvořit seznamku na krátké flirty, ale představa zakladatele je taková, že bude služba určena právě lidem hledajícím dlouhodobý vztah.
Vzhledem k novému nařízení EU ohledně ochraně osobních údajů a celkově poměrně choulostivé záležitosti, ať už z bezpečnostních důvodů či prostě ochrany soukromí jedinců, je jasné, že tato služba bude muset věnovat ochraně soukromých údajů speciální pozornost.
Po informacích o tom, že Facebook spustí tuto obdobu seznamky, se prakticky okamžitě objevil pád akcií firem, které působí právě v oblasti internetových seznamek. Například u celosvětové populární seznamovací aplikace Tinder.
Už v tuto chvíli lidé tráví na této sociální síti obrovské hodiny a přidání možnosti seznámí online může způsobit, že právě ostatní sociální sítě budou mít v budoucnu velké problémy.
korále na ruce
Zakladatel této sociální sítě také po nedávném úniku dat přibližně dvou miliard lidí teď také oznámil, že pracují na tom, aby data uživatelů byla mnohem víc v bezpečí. Samozřejmě vývoj nástroje, který umožní uživateli větší kontrolu nad svými údaji a větší možnosti volby ohledně těchto dat, potrvá několik měsíců.
Někteří jedinci se zabývají tím, že v rámci Messengeru probíhá kontrola prakticky každé zprávy, kterou posíláme. Jde samozřejmě o automatickou kontrolu, nicméně veřejnost se údajně vyjádřila i v tom smyslu, že jí není příjemné, když jsou její zprávy kontrolovány.
Možná je online seznamka na facebooku pouze tahem, jak si přitáhnout pozornost dalších lidí a obnovit důvěru, možná je to však další možnost, jak získat soukromá data a možná je to opravdu jen dobrý úmysl. Co nám seznamka přinese, to teprve uvidíme.

ONLINE HRY

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.