Testosteron u muže

Hodnoty testosteronu lze jednoduše určit vyšetřením u lékaře. Jinak se to bohužel nedozvíte. Ovšem jakmile se vám začnou hladiny testosteronu snižovat, tak to jistě pocítíte. Začnete pociťovat, že již nejste tak aktivní jako dříve a nemusí být ani výjimkou, že nebudete již tam moc sexuálně aktivní, jako kdybyste byl mladík. Víte, testosteron dělá u muže opravdu hodně. Říká se, že testosteron dělá muže mužem. Díky testosteronu má muž na sobě ochlupení a říká se, že čím více testosteronu muž má, tak má i více ochlupení. Zejména tedy na hrudi. A je opravdu velká škoda, když se muž ochlupení zbavuje. Vím, že mnoho žen od svých miláčků vyžaduje, aby byli hladcí jako miminka a dokonale oholení všude.

Sexuální poruchy muže trápí

Jenže je to opravdu nutné? Vím, že se to ženám líbí, ale taky existují ženy, které rády muže přírodní, stejně tak jako já. Já osobně bych se zbláznila, kdyby se můj muž někde holil, kromě teda tváře. Já osobně nemám ráda strniště a z kníru mi je nevolno. Představím si tam zbytky jídla a už je mi ouvej a sexuální energie je pryč. Ale mírné vousy jsou zase vítány. Tak ten centimetr je u mě akorát, to se mi u muže líbí a je to děsně sexy. Myslím, že mírné vousy dělají muže mužem. Víte, jakmile někde vidím na bazéně dokonale oholeného muže včetně třeba nohou, tak mi připomíná dítě, třeba desetiletého chlapce. Já dávám přednost mužnosti a líbí se mi to víc než dost.

Ženy testosteron na mužích milují

Dokonce mí partneři měli ode mě zákaz se holit a víte, jak byli za to rádi! Prý je to těší, že se nemusí holit, protože čerstvě oholené je prý všude svědí, a tak je prý od toho osvobodím. No bylo mi ctí, pánové. Navíc když to tak vezmu, tak nedostatek testosteronu u muže taky udělá, že je mírnější. A taky méně žárlí. Muži s málo mužského hormonu jsou klidnější a taky méně užárlení a neradi se hádají. Znám pár takových případů, kdy jsem takové rozdíly viděla. Vždyť se třeba podívejte do boxovacího ringu. Ano, sice tam jsou oholení, ale to mají kvůli sportu. I plavci se všude holí, a to ne kvůli nízkého hormonu testosteronu, ale kvůli tomu, že se jim rychleji plave. A více info o testosteronu se můžete dozvědět na našem webu.

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.