Stalking – hazardní zábava se soukromím

V souladu se zákonem, je sledování jiných lidí trestný čin, který se neobjede bez odezvy.
Stalking, jak se mu říká, může být v mnoha případech až nebezpečnou aktivitou, která vám může obrátit život vzhůru nohama. V mnoha případech však bývá i nevinný a zcela neškodný, to ale nemění nic na tom, že byste ho neměli praktikovat na nikom, koho znáte nebo chcete poznat.
muž fotograf

Pokud se vám dotyčná osoba líbí

Potkat ženu nebo muže, který se nám líbí je něco, co si žádný člověk nechce nechat utéct mezi prsty. Zvolit způsob zjišťování informací o našem „objektu lásky“ prostřednictvím stalkingu, však není správné řešení.
Jakékoliv narušení osobního soukromí, pořizování fotek, videí nebo cokoliv, co hraničí s tím, mít v ruce důkaz o tom, že danou osobu sledujete a víte o ní všechno, vás může stát nejen výslech na policii, ale i vaši čest.

Nejčastější chyba – pronásledování „ex“

Mnoho lidí ukončí jejich vztah s tím, že by dali ještě jednu šanci tomu, mít toho druhého a ukončit ho tedy nechtějí. Bohužel se toto rozhodnutí odehrává pouze na jedné straně a ta druhá – si jde už vlastní cestou.
V případě, že jste se nesmířili s tím, že jste o vašeho partnera přišli už navždy, vyhněte se „zábavě“, která přináší nemalá rizika a postará se o to, že váš bývalý protějšek s vámi už nikdy nepromluví.Sledovat ho nemůžete věčně, tak jako nemůžete ovlivnit to, co bude dělat a s kým se stýkat. Nechte raději váš život plynout odděleně a dejte sobě i jemu šanci, žít znova s někým, s kým budete šťastnější.
socha muže
Se stalkingem se můžeme v dnešní době setkat poměrně často.I když se jedná o děsivou zábavu, která nám narušuje soukromí, naštěstí se s ní dá něco dělat. Pokud si tedy všimnete nějaké známky toho, že někdo ví o každém kroku, který uděláte, braňte se tomuto šílenému sledování a získejte zpět to, na co máte právo – na vaše soukromí.
 

© 2020 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.