Online magazín

Jak sbalit chlapa

Na toto téma už toho bylo napsáno opravdu hodně. Nejen napsáno, také natočeno. A stále se některým nedaří a nedaří.
Pravdou asi je, že na každého zabírá něco trochu jiného. Někteří letí na vyhublé tyčky, jiní na baculky, další na prsatice a jiní na ploštice. Trápit se proto zevnějškem, že něčeho se mi nedostává a jiného zase přebývá, nemá asi cenu. Důležité je, abychom byly samy se sebou spokojené a dávaly to svým chováním a postojem najevo. Žena, co se hrbí, aby zakryla svoje pětky nebo ta, co nosí volné svetry, aby maskovala svoje nulky, asi nikoho moc neoslní.

krásná žena

Co hodně často platí, to je úsměv. Většina chlapů má ráda ženy, které se často usmívají, mají dobrou náladu a nedělají kvůli každé maličkosti scény. Uplakané, ufňukané chudinky nebo uječené fůrie zrovna v oblibě nejsou. Ale ani feministky, co v každé druhé větě opakují, že chlapa vlastně nepotřebují, protože si vše zvládnou udělat samy. Hodně mužů mluví o vnitřní kráse, kterou žena vyzařuje, a kterou je dokáže oslnit.

Jste single?

·         Zajděte se zkrášlit
Upravený vzhled je určitě důležitý. Přebytečná kila hned tak neshodím, ale k holiči, na manikúru, pedikúru nebo na kosmetiku si zajít můžu hned. Děláte to hlavně pro sebe.
·         Udělejte si pořádek v šatníku
Proberte nejlépe společně s kamarádkou, co Vám sluší, co ne, co je Vám malé/velké a provětrejte skříň. Následně můžete na nákupy.

mladá žena

·         Vyrazte mezi lidi
Doma na gauči Vás nikdo neobjeví. Jděte se bavit – do kina, na koncert, festival, na přednášku, na výstavu. Určitě najdete kamarádku, co půjde s Vámi, ale na mnoho akcí můžete i sama.
·         Dejte si inzerát
Nebojte se to zkusit. Nevyjde to nejspíš na poprvé, možná až na podesáté, ale třeba se dobře pobavíte a poznáte zajímavé lidi, co jen nemají příležitost se jinak seznámit.
·         Buďte trpělivé
Nebojte se, když po měsíci pořád ještě vedle sebe nebudete mít toho vysněného partnera. Dejte tomu čas.

Jak sbalit chlapa
Ohodnoťte příspěvek

© 2018 Holotin.cz All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.