Postaráme se i o váš pozemek

Někdo by řekl, že udržovat pozemek není nic složitého a zvládne to každý. Jenže nejde jen o posekání trávy na dokonale rovném pozemku, který někdo před vámi udržoval pravidelně, a díky tomu vás tam nečeká žádné nepříjemné překvapení, například v podobě trsů travin s dlouhými kořeny, propletené náletové dřeviny, plevel vyšší než vy nebo třeba pařezy, se kterými nehnete. Údržba pozemku zkrátka a dobře nezahrnuje jen sekání trávy, ale i dokonale zbaví pozemku právě těchto dřevin a dalších věcí, které tam mít nechcete.

traktor na sekání

Sekání trávy Ostrava vám může pomoct dostala váš pozemek z nejhoršího. Je řada pozemků, které nejsou udržovány pravidelně, a kvůli tomu mohou být nebezpečené jak lidem, tak zvířatům. Na takový pozemek je lepší nechodit, dokud neuvidíte pod nohy. A o to se můžeme postarat my. Lidé nás volají právě kvůli tomu, že na mnoho pozemků jim síly nestačí.

Jsme vybaveni!
Řada lidí ani nemá potřebné vybavení, kterým se se mohli zbavit dřevin, pařezů a dalších věcí. My máme traktory, sekačky, mulčovače, křovinořezy a frézy, které nám pomáhají dostala vaše pozemky z plevele a dřevin. Se stroji samozřejmě umíme zacházet a máme zrušené zaměstnance, kteří sekají a udržují pozemky po celé zemi. Můžete si nás zavolat kamkoliv.

sekání trávy

Vybereme techniku
Nejprve je třeba vědět, o jaký pozemek se jedná a v jakém je stavu. Po obhlídce nestandardního pozemku (dlouho neudržovaného) vám sdělíme cenu a poté se můžeme pustit do práce. Vždy vybereme takovou techniku, která je pro váš pozemek nejlepší a nejefektivnější. Nepořádek vám na místě nenecháme, všechno si uklidíme.

Udržovat se musí všechny pozemky, a proto s námi spolupracují nejen jednotlivci, ale i města. Udržujeme lesy, parky, soukromé pozemky, pole a můžeme se pustit i do vašeho pozemku. Netrapte se s tím sami, a svěřte váš pozemek do našich rukou.

Naše finance

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.