Naše finance

Samozřejmě, že pokud někam cestujete, tak vás taky zajímají finance. Není totiž jednoduché někam jet, aniž byste věděli, kolik, co stojí. Protože dnešní doba je taková, že je opravdu všechno velmi drahé. A tak není divu, že mnoho lidí se zajímá hlavně o ceny a já si myslím, že od toho je tady určený ceník https://posudkyostrava.cz/cenik. Ten by měla být opravdu přehledný. A obsahovat opravdu všechny informace. A to by měly být takové informace, aby to zákazník všechno ihned pochopil. A to například třeba i děti. Protože já mám pětiletého syna, který už zná číslice. A taky je vždycky rád, kdy si může něco z ceníku vybrat. Moc rád si vybírá sladké v ceníku, protože ho zajímají čísla. Takže abych pravdu řekla, tak ceník taky syna hodně velmi zabaví.

Kolik utrácíte za jídlo?

A nevím, po kom to má. Nicméně ale abych se vrátila k ceníku. Je jasné, že se opravdu nemá nic přehánět. A to ani s cenou. Protože jsou někteří obchodníci, kteří vydělávají peníze na tom, že jsou třeba jediné pohostinství v okolí. Anebo jediný obchod v okolí. My žijeme s rodinou na vesnici. A tady byl opravdu jenom jeden jediný obchod na pět tisíc obyvatel. Takže si samozřejmě můžete představit, jaké hrozné ceny tady byly. Ano, rohlík třeba stál pět korun a já si myslím, že tohle je opravdu nehoráznost. Ceníky by se tady měly opravdu jistě změnit. Nicméně ale pokud obchodu skončily dotace, tak ten obchod skončil.

Ceník má různé podoby.

Takže nevím, jak budou chodit nakupovat důchodci, když nemají auto. Já sice si dojedu autem, ale nevím jak ostatní. Takže si myslím, že mít správné a kvalitní ceníky opravdu základ. A jaké ceny si představujete vy, když jste třeba na dovolené nebo jedete pouze na nákup? Já si pamatuji, že dříve lidí na ceníky hodně dbali a více se na ně dívali. Alespoň mi to tak řekla moje maminka a otec. A taky každý musí vzít v úvahu, že ceny rychle stoupají, takže se ceníky často mění.

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.