Peníze na dosah ruky

Lákadel v podobě peněz je kolem nás spousta. Peníze nám totiž otevírají bránu do světa netušených možností. Nejde jen o hypotéku na bydlení dnes lze půjčky využít pro mnohem širší škálu potřeb. Od stavby přes leasing auta až k nákupu drahých dárků či dovolené.
Jak ale zvolit tu správnou hypotéku. Vždy samozřejmě záleží na účelu. Pokud se rozhodneme pro výstavbu rodinného domu nejsnazším řešením bude bankovní hypotéka.
návratnost investic.jpg
Ta jde ruku v ruce stavebnímu spoření. Pokud tedy pravidelně spoříme banka nám poskytne zvýhodněnou hypotéku. Nejedná se ovšem o žádnou dobrou vůli banky. Jelikož minimálně po dobu dvou let pravidelně spoříme má banka k dispozici dostatek finančních prostředků, které může “posílat dál”. Tedy půjčovat naše finance klientům.
Za to poskytne zvýhodněnou půjčku, která ovšem příliš výhodná není. Musíme splňovat spoustu podmínek a také být pro banku bonitní.
Musíme mít dostatečný příjem, mít hodnotnou nemovitost k zástavě, a hlavně nebýt v registru dlužníků. Pokud jsme vyhodnoceni jako rizikoví těžko můžeme pomýšlet na nějaké finance.
Televize a různé společnosti nám vnucují pocit, že získat finanční prostředky je dnes velice snadné. Jak bychom se divili, kdybychom žádné finanční prostředky nezískali.
V takové fázi se musíme obrátit nanebankovní společnosti. Jejich prostředky lze využít k nejrůznějším účelům. Od refinancování stávajících půjček přes levnější půjčku na bydlení až k mikro půjčkám na dražší předměty.
vlajka usa na zdi.jpg
Zlatým hřebem nebankovních hypoték je americká hypotéka . Pyšní se vlastnosti půjčky ovšem s mnohem menšími požadavky na její získaní. Pro získání americké hypotéky stačí pouze pár kroků. Peníze navíc dostaneme během pár dní na účet, takže tolik očekávaná úleva přijde skoro okamžitě.
Jedinou nepříjemností je splácení půjčky. Hypotéku je sice náročné získat, avšak výše úroků je nastavena opravdu nízko. Oproti tomu americká hypotéka je snadno dostupná, ale úročení je nastaveno o něco výše. Nebankovní společnosti nám však vycházejí vstříc i v této fázi, když máme možnost rozložit si splátky na období až 30 let.

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.