Finance pro podnikateleAmerická hypotéka bez registru je název podnikatelského úvěru. Peníze jsou potřebné v každém sektoru a to nejenom v běžném soukromém životě, ale také v případě podnikání, proto je zapotřebí vědět, kam se obrátit, když potřebujete finance navíc.

elektronická platba

  1. Nebankovní sektor si drží svou pozici velice vysoko a nehodlá se ji vzdát. Zajišťují velmi výhodné úrokové sazby a nízké měsíční splátky. Garantují úrokovou sazbu, takže se nemusíte obávat toho, že byste spláceli měsíčně moc peněz, které byste neutáhli. Vždy jde především o to, abyste dokázali splácet.
  2. Nejnižší možný úrok, který se poskytuje je již od 3% p.a. pro klienty bez záznamu v registru. Pro další podnikatele, například se záznamem se pohybuje úrok od 6% p.a.
    Jestliže máte v podnikání finanční problémy, je to nejlepší možné řešení. Ručit můžete nemovitostí a to jakoukoliv. Do zástavy dáte dům, byt, i komerční byt, pozemek, chatu, zahradu, komerční objekt, jakoukoliv budovu, garáž, halu zkrátka cokoliv, co vlastníte.
  3. Získáte až 70% z hodnoty nemovitosti. Nejvyšší možné procento, které lze získat. Ani v bance by vám neposkytli větší sazbu.

Podnikatelský úvěr

Potřebujete finance pro podnikání? V tom případě využijte nebankovní hypotéky, jejíž vyřízení je celkově snadné a především rychlé, takže zbytečně nebudete ztrácet svůj drahocenný čas. Žádných milion schůzek, žádné zdlouhavé papírování, vše je snadné a rychlé.

ukryté peníze

Co se získanými penězi?

Můžete refinancovat nevýhodné půjčky. Pomůžeme i s exekucemi. Dokonce výplata je možná na exekuce, takže s penězi vlastně můžete nakládat dle libosti. Můžete splatit staré a nevýhodné půjčky, veškeré dluhy, doplatit poplatky na zdravotním a sociálním, splatit faktury, inkasa, pronájmy, zkrátka vše, co se týká vašeho podnikání. Navíc peníze jsou vhodné jak pro velké podnikatele, tak také pro malé řemeslníky a živnostníky. Chcete rozjet své podnikání ve velkém? Potřebujete kapitál? Rádi vám jej pomůžeme zajistit.

© 2020 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.