Na co se zaměřit při nákupu dámské módy

Většina žen nákupy miluje, tedy alespoň ty, které se pojí s pořizováním oblečení, a různých doplňků. Někdy se však člověk do nákupů ponoří natolik, že koupí věci, které jsou pro něj ve výsledku nepoužitelné. Oblečení, které nesedí, šperky, které jsou nepraktické, či kabelka, která nevydrží. Když tedy vyrazíme nakupovat, je zapotřebí i jistá míra obezřetnosti. Na co si dát pozor?

oblečení na figurínách

Příliš průsvitné

Našla jste kousek, který vypadá naprosto luxusně, sedí vám, a dokonce je ve slevě? Ujistěte se, že tenká látka, která jistě bude příjemně prodyšná, není třeba i příliš průsvitná. V obchodech si toho často kvůli jinému osvětlení nevšimnete, a zjistíte to až ve chvíli, kdy vyrazíte v novém oblečení mezi lidi. Toto se pak stává obvykle při nákupech legín, pod kterými jde najednou vidět spodní prádlo, či triček, kde vykukuje podprsenka. Přitom se při trošce snahy dají sehnat i trička, či kvalitní legíny levně.

Špatný materiál

Že ty koženkové kalhoty, či skvělá bunda, vypadají úchvatně, a jsou právě v akci? Prodejce nejspíš ví, proč je ověsil cedulkou slevy. Koženka m totiž tendenci loupat se, a drolit. Nejde však jen o drolení způsobené častým nošením, protože se mnohdy stane, že se vám krásné koženkové kalhoty začnou drolit už po prvním nošení, a to třeba právě v rozkroku, což doopravdy nevypadá moc dobře. Kožence se tedy vyhněte. Stejně tak koženkovým kabelkám, které možná působí pevně, ale po měsíci nošení se vám utrhne popruh, a to jistě v tu nejvíce nevhodnou chvíli.

oblečení na ramínkách

Barvení

Některé kousky oblečení, které nejsou právě kvalitně vyrobeny, mají tendenci barvit. Možná si toho hned nevšimnete, a zjistíte to až ve chvíli, kdy vám při praní v pračce obarví i ostatní věci. Je to způsobeno levným obarvováním textilu, většinou ve výrobě v Číně. Je proto vždy lepší poprvé prát nové oblečení samostatně, třeba jej přeprat v ruce, abyste zjistili, zda nepouští barvu. Později už byste mohli zaplakat nad výdělkem.

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.