Ketonová dieta a její zázračné účinky


Vše je založeno na konzumaci bílkovin a tuků. Striktně jsou omezeny sacharidy. Mezi bílkoviny náleží maso, ryby, vejce, tofu, mléčné výrobky. Co se týče sacharidů, tak mezi ně náleží těstoviny, pečivo, mouka či obiloviny.

jablko

Ketonová dieta je složena právě pouze z bílkovin a tuků, jen vskutku velmi malé množství sacharidů je akceptováno. Tělo se tak dostane do požadované ketózy, tj. lidský organismus si nebere potřebnou energii ze sacharidů, ale z tukové tkáně, tím je tak hubnutí efektivnější.

Především se díky tomu rychle a účinně lze zbavit tuku na těle z velmi problematických míst. Tohoto efektu nelze dosáhnout ani cvičením, ale pouze tímto redukčním režimem.

Stav ketózy je sice bezpečný, ale pouze v případě, že je ketonová dieta řešena i s odborníky, kteří vám poradí a pomohou. Dokonce tento redukční režim má pozitivní vliv i na různá onemocnění, jako je například epilepsie, obezita, cukrovka a další civilizační choroby.

Přednosti aneb výhody hovoří takřka za vše

Především je eliminace jojo efektu při správném dodržování. Tento redukční režim je velmi dobře snášen, neboť máte neustále pocit nasycenosti, nehrozí hladovění. Můžete si v klidu holdovat v rámci kuřecích steaků, či si dát losos, tuňáka, vajíčka apod.

Jen je zapotřebí si odepřít pečivo, těstoviny, brambory i rýži. Prioritou je, že viditelný výsledek se dostaví opravdu velmi rychle, což podpoří motivaci pro zdárné pokračování a dodržování jídelníčku.

hmotnost

Podstatný je velmi rychlý a efektivní úbytek tuku, zároveň však nedochází ke ztrátě svalové hmoty. Jen je zapotřebí vědět, že nelze držet dlouhodobě. Díky získání potřebného balíčku pro absolvování tohoto redukčního režimu je zaručeno, že jíte pravidelně pět až sedm porcí denně, je dodržen velmi důležitý pitný režim.

Tělo nehladoví. I když se může zdát, že se jedná o jednostranný jídelníček, není tomu tak, neboť k dispozici na výběr je mnoho druhů zeleniny, masa apod.

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.