Jak rychle a efektivně omládnout o několik let?

U dětí je obvykle velmi snadné rozpoznat přibližný věk, zatímco u dospělých už to bývá horší. Je to tím, že každý máme jinou genetickou výbavu, a rovněž jiné faktory, které určují, jak rychle naše tělesná schránka stárne. Rozdíl mezi dvěma lidmi ve věku padesáti let může být obrovský. I člověk, který však vypadá staře, může rychle omládnout, aniž by se musel dostat do rukou plastických chirurgů. Jak na to?

mladistvá tvář

Změna šatníku

Šaty dělají člověka, a lidé tak nějak odhadují věk i dle toho, jak se daná osoba obléká. Nosit v sedmdesáti oblečení pro teenagery samozřejmě není nejlepší volbou, ale oblékat se stylově a elegantně lze v každém věku, a změna šatníku dokáže zázraky. Zkuste se inspirovat současnými módními trendy, a nebojte se investovat do nového oblečení, protože vlastně investujete do sebe.

Účes

Zanedbávat vlasy není radno nikomu. Starší lidé mívají tendenci kašlat na to, jak vypadají, což způsobí, že vypadají starší, než skutečně jsou. Ačkoliv jsou služby kadeřníků celkem nákladné, jejich práce je nedocenitelná. Správný střih a barva vám totiž může změnit život.

lezení po horách

Pleť

Poznat věk lze i dle počtu vrásek. Důležitá je tedy správná hydratace pleti, a to jak pitným režimem, tak i různými krémy, a pleťovými maskami. Člověk by neměl zapomínat, že s věkem se produkce kolagenu v těle snižuje, a tak je potřeba jej doplňovat. Kolagen v tabletách však nemá kýžený efekt, jelikož v nich nelze obsáhnout dostatečné množství. To pak jde pomocí úpravy jídelníčku, kdy budete jíst potraviny bohaté na kolagen, nebo za pomoci kolagenových nápojů, které umí zázraky.

Aktivita

Věk je jen číslo, a to platí v případě, kdy si člověk říká, že je na nějaké blbnutí už příliš starý. Pravidelné vycházky a adrenalinové zážitky, či sport, však nejsou omezeny věkem, a mohou člověka omladit jak duševně, tak i fyzicky.

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.