Chytré řešení pro malé prostory

Ne každý bydlí v obrovském domě s pokoji tak velikými, že byste se v nich mohli ztratit. Mnoho lidí, obzvláště ve městech se musí umět naučit pracovat s malými prostory v jejich třípokojových bytech. Najít elegantní a zároveň účelné řešení, jak vybavit dětský pokoje je velkým oříškem. Jak splnit ratolesti sen o krásném pokojíčku, kde si bude rádo hrát, učit se i spát není lehké, ale není to ani nemožné.
V posledních letech se začíná hojně rozšiřovat typ postele, které se říká vyvýšená dětská postel. Jedná se o velmi originální řešení pro malé pokoje a nejen pro ně. Dětská vyvýšená postel Nábytek elegance je totiž perfektní na spaní i na hraní. Může být doplněna o spoustu zábavných doplňků, jako třeba domeček, skluzavku nebo houpačku. Pořídit ji můžete v různých barvách a velikostech.dětská postel
Jedná se o skvělou alternativu ke klasickým dětským postelím. Jejich konstrukce je důmyslná a nabízí jak prostor pro postel, která je umístěna nahoře, tak i prostor pro hraní nebo učení. Postel může být pro vaše dítě perfektním úkrytem, může si vytvořit svůj vlastní bunkr nebo domek, kde si bude rádo číst v naprostém soukromý. Dolní část pod postelí, může být doplněno malým gaučem, sedacím vakem. Nebo můžete přímo pod postel umístit psací stůl, kde se bude dítě připravovat do školy.vyvýšená postel
Postel můžete pořídit ve variantě ořech nebo borovice, je opatřená 3 vrstvami nezávadného laku, který podléhá normám EU.
Výhodou vyvýšené postele není jen fakt, že uspoří prostor, ale takřka roste s vaším dítětem. Ze začátku můžete prostor používat jen ke hraní. Postupem času ovšem můžete v prostoru pod postelí vytvořit odpočinkovou zónu, kde si váš teenager s chutí poslechne svou oblíbenou muziku. Vytvoří si koutek pro tvoření, malování či jiné aktivity. Kreativitě se meze nekladou.

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.