Svatební šaty nemusí být nudnou klasikou

Čeká vás svatba a s tím spojený výběr svatebních šatů? Pro mnoha nevěst je to nejdůležitější bod celé svatby. Svatební šaty musí být jedinečné a musí odrážet osobnost dané nevěsty. Spousta nevěst volí starou dobrou klasiku, bílé šaty s vlečkou, závojem, případně krajkou nebo jiným zdobením. Stále více nevěst chce ale tuto tradici prolomit a volí šaty, které vybočují tradicím a jsou více extravagantní.

Jak ale takové šaty vybrat?

svatba

Zvolte si dobrý svatební salón

I když chcete netypické svatební šaty, neznamená to, že si je musíte nechat nutně ušít. Svatební salóny se přizpůsobují dnešní době, která je k módě benevolentnější a najdete v nich i skutečné skvosty, které se vymykají tradicím. Udělejte si dopředu průzkum, nejprve klidně přes internet, prohlédněte si recenze a pak určitě narazíte na salón, kde budou mít velmi pestrý výběr šatů nejrůznějšího typu. Můžete si pak vybrat třeba extravagantní svatební šaty Svatební šaty společenské plesové.

Dívejte se na střih, ne na velikost

U svatebních šatů platí, že často jsou menší než běžná konfekce. Pokud tedy normálně nosíte velikost 38, je možné, že budete potřebovat velikost 42. A nemá to nic společného s tím, že byste přibrala. U extravagantních svatebních šatů je o to více potřeba, aby vám dokonale seděly, protože většina takových šatů vám nic neodpustí. Prodejní asistentky v salónech ale přesně vědí, jak šaty vybírat, takže vám pomohou vybrat dokonalou velikost přesně pro vás.

šaty

Mějte otevřenou mysl

Neupínejte se k jednomu konkrétnímu typu svatebních šatů a neodmítejte si vyzkoušet cokoliv jiného. Jde jen o zkoušku, nemusíte si šaty hned kupovat. Některé šaty nemusí vypadat na věšáku nijak dobře, ale vy v nich můžete vypadat jako bohyně. Máte možnost si vyzkoušet spoustu typů šatů a možná budete překvapená, do kterých se nakonec zamilujete. Pamatujte ale, že konečný výběr závisí jen na vás a na tom, co se vám líbí.

Posted in Nezařazené

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.