Popřejte dobré ráno i vašemu schodišti


Někteří lidé se každý den klaní až k zemi, aby vzdali hold Slunci, které nás zdarma zásobuje svou energií, a kdybychom jej tu neměli, nikdo z nás by nemohl na této planetě přežít. Vzdávat hold ovšem můžete i jiným věcem, například vašemu schodišti. Zdá se vám to příliš přitažené za vlasy? My se domníváme, že ne. Nemusíte se samozřejmě klanět k zemi, ale postačí, když projevíte svou vděčnost, že jej doma máte.

spirálové schodiště

Estetický dojem – většina moderních domovních schodišť je zhotovena tak, že poskytuje velmi dobrý estetický dojem už při pouhém pohledu do obytného prostoru. Nejzajímavější bývají točité schody a samonosná schodiště s různými typy zábradlí a schodnic, a schodiště také většinou nikde nepřehlédnete. Bývají dominantou rodinných domů, nákupních center, sportovišť, školních budov a různých institucí a úřadů.

schodiště v domě

Dobrá nálada – projdete-li se několikrát po sobě nahoru a dolů po schodech, sem a tam, a stačí jen pár minut, velmi rychle se do krevního oběhu uvolní hormony štěstí, a zlepší se vám nálada. Zaženete chmury a úspěšně zabojujete proti stresu. Schodiště kmkdesign.cz je jeden z nejsilnějších antistresů, které si můžete přát.

Kondička – pamatujete se na film „Sněženky a machři“ z roku 1982? Viki Cabadaj ve své škodolibosti vložil do batohu jednomu ze spolužáků několik cihel a dlažebních kostek ve snaze ublížit mu a případně zesměšnit. Jenže ve skutečnosti mu spíše pomohl, než ublížil. Uvědomte si, že chůze do kopce se zátěží je zdraví velice prospěšná, a chůze po schodech je dvakrát prospěšnější. Buďte vděční za to, že můžete našlapovat po schodech, a využívejte je častěji, každý den, a třeba i s taškami plnými nákupu. Nežli se vozit výtahem, raději vyšlápnout po dvou tři, čtyři patra, a máte vystaráno, co se týče zlepšení kondice. Ostatně sám Viki Cabadaj dotyčnému spolužákovi s cihlami v batohu sdělil doslova: „To chce kondičku!“.

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.