Odpočinek s historií

Hledáte krásné místo, kde byste si mohli odpočinout? Načerpat nové síly a užít si klidu v krásné přírodě? Neváhejte a vydejte se na jižní Moravu. Krásné pálavské vrchy, jedinečné historické památky a kouzelné vinné sklípky s velkým množstvím vína. Ubytování v hotelu v Milukově https://mikulov.galant.cz/ vám přinese radost a potěšení. Můžete se těšit na moderní a elegantní pokoje s vybavením, jako je televize, minibar, vysoušeč vlasů a župan na pohodlný přechod do wellness centra. A to není zcela všechno součástí hotelu je vinice s vinným sklípkem a pivní restaurace s vlastním minipivovarem. Přijdou si tu na své milovníci vína i piva a vše můžete završit skvělým jídlem. Hotelový wellness je rozsáhlí svou nabídkou.pohled na zámek

  • Ve střešním bazénu se vydovádějí děti i dospělí. Nebo můžete využít příjemných vířivých van na střeše hotelu. Je zde i odpočinkové místo, které v letních dnech může sloužit jako opalovací zóna. Ze střechy hotelu je kouzelný výhled na dominanty Mikulova a přírodní skvosty.
  • Můžete vyzkoušet masáže a zábaly. Kdy vaše tělo svěříte do rukou odborníků a zkušených profesionálů. Tělo tak načerpá nových sil a energie a vaše mysl se zklidní a vyčistí. Nabízíme rašelinový, jílový a parafínový zábal nebo thajskou olejovou masáž, indickou masáž hlavy a další. Výběr bude jen na vás, čemu dáváte přednost.
  • Pro ženy tu jsou kosmetické služby o pleť, pedikúra nebo mohou absolvovat minikurz denního líčení. Speciální nabídkou je boj proti celulitidě a různé programy na její zmenšení.
  • Pro páry tu máme privátní zážitkové koupele s hydromasážní vanou, kde dostanete šampaňské pro navození jedinečné atmosféry.

historické náměstí
Odpočinku a relaxace tu najdete spoustu, ale není na to si odpočinek zasloužit a procházkou po okolních památkách vám dovolená dodá nové poznání. Navštivte zámek Mikulov, Svatý kopeček, Kozí hrádek nebo projděte křížovou cestu. Rozhodně se zde nebudete nudit.

© 2020 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.