Ocelová trubka 25 mm

Ocelová trubka 25mm

Sháníte ocelovou trubku 25mm? Obraťte se na MTZ servis, který ve své nabídce zahrnuje veškeré potřeby řemeslníků.

MTZ servis se sídlem v Rudolfově u Českých Budějovic nabízí až 2500 tun ocelových trubek – bezešvých, spirálově a podélně svařovaných ve svém skladu díky kapacitám vnitřního prostoru 2300 m2 a venkovní ploše 12000 m2. Jedná se o velkoobchod a maloobchod se specializací na níže uvedené trubky, jehož pýchou je členství v Asociaci stavitelů plynovodů a produktovodů (od roku 2017).

Logo MTZ servis

Jejich nabídka tedy skýtá trubky pro stavebnictví (bezešvé a konstrukční – svařované nebo silnostěnné), pro zámečnické konstrukce (bezešvé a konstrukční – svařované, tenkostěnné nebo silnostěnné), pro vodohospodářské a inženýrské stavby a pro energetiku (trubky tlakované pro plyn, páru atd.)

Trvale u nich ve skladu tedy naleznete více než 2500 tun ocelových trubek, které jsou ihned k odběru. Jedná se o nové trubky s atestem (s vnějším průměrem 21,3 – 1620 mm), nové trubky bez atestu (s vnějším průměrem 219 – 1220 mm), použité trubky (s vnějším průměrem 219 – 1220 mm), izolované trubky (s izolací vnější polyetylenovou, vnější cementovou maltou, vnitřní cementovou a s vnější a vnitřní antikorozní vrstvou), příslušenství k trubkám (příruby, oblouky, ohyby, klenutá dna, T-kusy a přechody) a štětovnice (různé typy).

Nové trubky s atestem

Konkrétně ocelové trubky 25 mm nové zde najdeme bezešvé a podélně svařované. Pravděpodobně vzhledem k velmi malému vnějšímu průměru trubek se nejedná o úpravu žárovým zinkováním, lze se však na legování domluvit a to pomocí kontaktu uvedeném na webové stránce.

Na webu MTZ servisu naleznete také jakosti i seznam skladových zásob všech typů trubek. V případě zájmu lze trubky zakoupit, ale co víc, společnost také již nepotřebné zásoby hutních materiálů vykupuje. Jejich otevírací doba je pondělí až pátek od 7:00 do 15:30 s polední pauzou od 12:00 do 12:30.

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.