Když se necháváte rádi rozmazlovat aneb nejluxusnější hotely v České republice

Neuvěřitelné pálky můžete zaplatit za hotely i u nás. Stačí se vydat do velmi žádaných míst, nebo jenom požadovat něco lukrativního, vzácného, raritního. Kde mají nejlepší služby, nejlepší výhled, nejpohodlnější matrace nebo jenom nějakou zvláštnost, kterou nenajdete v každém druhém hotelu?
Posuďte podle našeho krátkého seznamu.

1.       U zlaté Studny
To je jedna z těch nejluxusnějších hotelových restaurací v celé Praze. Celým jménem se to nazývá Terasa U zlaté Studně. Vaří tady známý šéfkuchař Pavel Sapík, který vám naservíruje ty nejlepší a nejexkluzivnější dobroty. Počítejte ovšem s tím, že ceny za jednotlivé pokrmy se pohybují okolo tisíce korun. Takže když si dáte jídlo o pěti chodech a lahev šampaňského, snadno se dostanete na patnáct tisíc korun na jednu osobu. Za hotelový pokoj pro dva potom na jednu noc zaplatíte v přepočtu asi třicet tisíc korun pro dvě osoby na noc – samozřejmě v eurech.

2.       Prezidentské apartmá ve Four Seasons
Tradičně je známo, že za prezidentské apartmá dáte skutečně balík. To úplně nejdražší apartmá je právě tady, v hotelu Four Seasons. Stojí na noc pro dva lidi sto třicet tisíc korun, ale v ceně je velmi drahé šampaňské, kaviár a snídaně, stejně jako libovolní konzumace z minibaru.

3.       InterContinental
Tento hotel je na jednu noc pro dva lidi o třicet tisíc korun levnější. Prezidentské apartmá tu stojí zhruba sto tisíc, v ceně je výborná snídaně a několik lahví vybraného alkoholu. Ostatně, za luxus se platí. V tomto apartmá bydlel například Michael Jackson.

4.       Ubytování v Žižkovské věži
To je hotel, který má jednu jedinou místnost. A je skutečně v Žižkovské věži, z níž je neopakovatelný výhled na celou Prahu, hlavně na Vltavu a Hradčany. Tyčí se do výše šedesáti šesti metrů a funguje jako „one room hotel“.
Tento hotel stojí pár na noc dvacet tisíc korun. 

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.