Hypotéka bez příjmu – rychlé vyřízení a peníze na cokoliv


Když se řekne hypotéka, tak se vybaví forma úvěru určena výhradně na bydlení. Každý kdo má zájem o tento druh úvěru, tak podává žádost v bance, kde se však setkává s řadou přísných podmínek pro schválení, které nesplňuje každý žadatel.
kalkulačka, lupa a bankovky
Důvodem neschválení může být řada faktorů, ale nejčastěji jde o nízké či nedoložitelné příjmy a také registry dlužníků ať už bankovní, nebankovní nebo SOLUS. Stačí jen drobný záznam a s hypotékou se můžete rozloučit.
Finanční trh však nabízí i další možnosti, a sice produkty nebankovních společností. I u těchto společností můžete žádat o hypotéku, ale za mnohem snadnějších podmínek. Co zůstává stejné, je ručení nemovitostí.
Jedním z výhodných produktů je i hypotéka bez příjmu.
Mohlo by se zdát, že jde o úvěr, při kterém nemusíte mít žádné příjmy, ale bez příjmů není o žádný úvěr možné žádat, protože je potřebujete ke splácení závazku.
Myšleno je to spíš tak, že pokud příjmy máte, ale nemůžete je doložit tradičním způsobem, tak pomůžou daňová přiznání, výpisy z účtů a podobně. Týká se to především podnikatelů, kteří mají s tímto problém a banky jim peníze nepůjčí.
Oceníte nejen snadné, ale také rychlé vyřízení online a fakt, že peníze můžete využít, na co jen chcete, takže i na splacení dluhů, exekucí, vyplacení nemovitosti v dražbě či konsolidaci půjček.
spousta bankovek

Splatnost až na 30 let

Tak jako u běžných hypoték a i těch v bance, tak i v tomto případě můžete počítat se splatností dlužné částky až na 30 let. Pokud budete chtít závazek splatit dříve, tak to není vyloučené a jde to dokonce i bez sankcí.
Celkovou výši, kterou si takto můžete půjčit, ovlivňuje odhadní cena nemovitosti, kterou budete ručit. Obvykle jde o částku až 70% z této ceny. V případě, že nemáte vlastní nemovitost nebo jí nemůžete ručit, tak lze ručit i nemovitostí třetí osoby. Samozřejmě s jejím souhlasem.
Překážkou nemusí být ani registry dlužníků.

© 2020 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.