Dopřejte pohodlný a stylový spánek i panenkám

Každý kdo má doma malou dceru, jistě ví, že se jedná o jedinečné bytosti. Zároveň každý rodič by pro ně udělal cokoliv, co jim na očích vidí. Blíží se čas vánočních svátků a všude kolem jsou vidět reklamy na nejnovější hračky. Jistě vás tedy napadá, čím krásným vašeho potomka obdarovat? Nicméně letošní trend velí jasně – dřevěné hračky.plyšák v dřevěné postýlce.jpg
Dřevěné hračky mají oproti těm plastovým mnoho výhod. Jsou podstatně bytelnější a dítě je jen tak nerozbije. Pokud se tak přeci jen stane, jsou výrobky snadno opravit. Přitom celkový design hraček je stylový a moderní. Zejména v poslední době je tento druh nejpreferovanější.
Hračky vyrobené z plastu, mají jednu velkou nevýhodu – snadno se rozbijí. Pokud se taková hračka rozbije, již nejde nijak zpravit. Další obrovskou nevýhodou je, že pokud se nám uštípne kousek hračky, může se vytvořit ostrá hrana, která může být pro dítě až nebezpečná.
Přemýšlíte-li, co tedy koupit vaší dceři pod stromeček, určitě byste měli volit hračky dřevěné. Jednou z posledních módních výkřiků je dřevěná kolébka pro panenky https://www.chytraliska.cz/kategorie/drevene-kolebky-pro-panenky/. Pokud jste ji již v nějakém obchodě viděli, jistě víte, že se jedná o krásný kousek. Každá malá slečna by si přála ukládat své panenky právě do ní. Tyto postýlky jsou prostorné, takže se do nich vejde téměř jakákoliv panenka i s dalšími Budete-li chtít, snadno do ni seženete i náhradní peřinky a přikrývky.hromada dřevěných hraček.jpg
Je sice pravdou, že si za takovouto kolébku trochu připlatíte, ale musíte vzít v potaz, že se ve většině případů jedná o ruční a českou práci. Zejména proto jsou výrobky tak krásné a bytelné.
Poté co vám malá slečna vyroste z panenkovského věku a kolébku již nebudete potřebovat, můžete si ji uschovat pro budoucí generaci. Jelikož se jedná opravdu o kvalitní práci, při správném skladování vydrží několik let bez jakékoliv nepříznivé změny.

© 2024 Holotin All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.